You Should Know izmir ambalaj Göstergeleri

9 katlı yumuşak madun film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çdüzenışmalarda Korozo çok başarılı skorlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

İşte mağazalarda ya da dükkanlarda satılan ürünleri şekli, rengi ve dizaynı ile elan alımlı bir hale getiren birbirinden yaratıcı 70 ambalaj dizaynı...

İZMİR "Bizi Unutma" sloganıyla İzmir'den yola çıktılar! Askeri mesafeç yüklü Moskof gemisi Ege'bile Adnan Menderes'te şaşırtan görüntü şemsi gkalıntı oraya akış etti Ege'ye kebir muştuluk

Propak hüküm ve eylemlerinde müşteri ve müşteri memnuniyetine birinci öncelik olarak bucak verir. Propak Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş.

Solin Ambalaj olarak baskısız ısmarlamalerinizi aynı ruz teslim ederiz. Ağırlıklı ısmarlamaleriniz grafik çdüzenışması bünyelıp tasdik düzenındıktan sonra en kısaltarak sürede size ulaştırılır.

Ambalaj sektöründe kullanılan çeşitli çember ve şeritler için çember taşıma arabaları imalatı karşılayıcı Urmak ambalaj yapım etmiş olduğu ürünleri Avrupa Amerika ve Ortdadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.

EUROPAGES, 26 dilde gösterilen Avrupa merkezli bir B2B platformudur. En ilkin üreticiler, ihtimam sağlayıcılar, toptancılar ve distribütörler geçmek üzere 3 milyon kayıtlı işletme bulunmaktadır.

Mülevven koli bantları daha çok ürün sınıflandırma amacıyla kullanılırlar. Çeşitli renklerde izole bant ile paketlenmiş ürünler, firma zarfında ve kargoda haydi haydi ayrıştırılabilirler.

İstediğiniz nitelik ve istediğiniz dominantın uygulanabildiği ambalaj malzemelerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürünlerimizden olmakla bu arada, özellikle son yıllarda firmaların müşterileriyle kurduğu ve ihdas etmek zorunda olduğu bağı ağırlıklı ürünlerle kurabilir, onları kalitenize hayran bırakabilirsiniz…

Her kamer dünyanın her köşesinden mevrut 2 milyondan okkalı münferit ziyaretçi ürün, iş ve tedarikçi çıkarmak yürekin bu platformu kullanmaktadır.

Üçgen’bile ‘köprülü kavşak’ luğu Liseli torlakler ölümden döndü Kaybolan alzaymır hastası bulundu Dev güreşçi köprüsülü kavşaklar projesinde sona gelindi Kütahya Çavdarhisar Aizonai Antik Kenti'ne dikkat zaityor Erek Dağı'na yeni tesisler bünyelacak Sutaş kaynakları korku sinyali veriyor Ege’den 1 bilyon 206 milyon dolarlık ihracat Kütahya'da seyrüsefer kazası Manisa Yolcu otobüsünün çarptığı Bursaspor taraftarı öldü Veli'ye önemli muştu Yeni Yüzyıl her dönem kenarımızda Akigo’da ruzname Arslan Motosikletle makine çarpıştı Muğla Şüpheli Ölüm! Fethiye Ölüderya’bile şaşırtan görünüş Iye'ye büyük muştu Tarlasını sürerken traktör şeşnda kaldı Marmaris’te kükremek sezonu açıldı Hizmetkâr Ege'ye koskocaman muştu Tarlada yanmış anatomi iskeleti bulunmuş oldu Iye'nin eloğlu emeği Londra'nın basar bebeği! Nazır müjdeledi: Ege kültürına hayat geliyor! Uşak'ta facia! TÜM Iye HABERLERİ

Fleksibl ambalaj kapasitesini artırmaya yönelik yeni bir 10 mülevven Flexo baskı makinesi hattı ve yemek ambalajı kapasitesini pozitifrmaya yönelik yeni bir FMC makinesi hattı devreye hileındı.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine mevla olan ambalajları üretmeye temelladı. Buna zeyil olarak planlanan yatırımların devreye kızılınmasıyla ayakta durabilen poşet (pouch) ve PE bazlı esnek etiket ambalajları üretimine de geçbilimselş başüstüne.

Spatula veya tıraş bıçağı yardımıyla bu tarz yüzeylerden bantın sözıntısını bastırmadan hafriyatyarak çıkarabiliriz. Fakat bu maslahatlemi yaparken şu denli fer uygulamamaya özen etmeliyiz, hırçın taktirde bu yüzeylerde bile çizilmelere neden olabiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *